Samsung 24" S24F434UAU monitor
E-mail
S24F434UAUS24F434UAU
S24F434UAU
100Hz, IPS, 24", 1920x1080, 16:9, 300cd/m2, 5ms, HDMI, DP, U...
Fogyasztói ár kedvezménnyel
Kedvezmény
Leírás
Típus LED monitor
Panel típusa IPS
Gaming monitor Nem
Ívelt kijelző Nem
Érintőképernyő Nem
Képátló 24 inch
Képarány 16:9
Felbontás 1920 x 1080
Válaszidő  5 ms
Fényerő 300 cd/m2
Statikus kontraszt  1000:1
Betekintési szög 178 °
Képfrissítési frekvencia 100 Hz