Orico Beépítő keret - 1125SS-V1-BK (2,5" - 3,5" SATA3 HDD/SSD, 9,5-12,5mm, Max.: 4TB, fekete)
E-mail
Orico Beépítő keret - 1125SS-V1-BK (2,5Orico Beépítő keret - 1125SS-V1-BK (2,5
Orico Beépítő keret - 1125SS-V1-BK (2,5
ORICO-2.5-inch to 3.5-inch SATA hard disk converter box
1) M...
Fogyasztói ár kedvezménnyel
Kedvezmény
Leírás
1) Material:  ABS
2) Support: 2.5'' SATA1,2,3 HDD&SSD
3) Supports Hot-Swap
4) Size : 147*101*26.3mm
5) install position:  External storage, chassis 3.5-inch hdd   (suit for external and internal)
6) support 9.5mm & 12.5mm  hdd &ssd