ORICO autós töltő - PM-30-1A1C-BK (Szivargyújtós, USB-C 30W+USB-A 27W, fekete)
E-mail
ORICO autós töltő - PM-30-1A1C-BK (Szivargyújtós, USB-C 30W+USB-A 27W, fekete)ORICO autós töltő - PM-30-1A1C-BK (Szivargyújtós, USB-C 30W+USB-A 27W, fekete)
?Materials?: PC plastic, aluminum ring
?Input Specifications...
Fogyasztói ár kedvezménnyel
Kedvezmény
Leírás
?Input Specifications?: 12–24V DC
?Output Specifications?: USB-C 30W, USB-A 27W
?Multi-Port Output?: 15W
?Dimensions?: 72mm × Φ35mm